Torex XC6127C28BMR-G
Ultra Small Voltage Detector 2.8224V 1.5V to 5.5V 5-Pin SOT-25 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2011-05-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.8V, CMOS, PDSO5
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25
800nA 100ms CMOS 1 6V SOT-25-5