Torex XC6127C27DMR-G
Ultra Small Voltage Detector 2.7216V 1.5V to 5.5V 5-Pin SOT-25 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.7V, CMOS, PDSO5
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25
800nA 400ms CMOS 1 6V SOT-25