Torex XC6127C25A7R-G
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN / Supervisor Push-Pull, Totem Pole 1 Channel 4-USPN (0.90x1.2)
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.69%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2011-05-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Active DUAL NO LEAD POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT supervisor 85C 0.0019mA 1.2mm 1V
Voltage Detector, -40 To 85Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC6127C25A7R-G
Ultra Small Voltage Detector 2.52V 1.5V to 5.5V 4-Pin USPN T/R
Processor Supervisor 2.5V 1 Active Low/CMOS 4-Pin USPN T/R
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.5V, CMOS, PDSO4