Torex XC6127C21A7R-G
Ultra Small Voltage Detector 2.1168V 1.5V to 5.5V 4-Pin USPN T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet27 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +2.1V, CMOS, PDSO4