Torex XC6127C18J7R-G
Active DUAL NO LEAD POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.0016mA 1.2mm 1V
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2011-05-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
描述
Voltage Detector With High Precision Delay Circuit 6V 4-Pin USPN T/R
Voltage Detector, Fixed, 1 Channel, +1.8V, CMOS, PDSO4