Torex XC6119N46A7R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +4.6V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页4 年前
SHENGYU ELECTRONICS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6119N46A7R-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 4.692V 0.8V to 5V 4-Pin USPN T/R
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USPN
IC VOLT DET TIME DLY 4.6V 4-USPN