Torex XC6119N44A7R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +4.4V, CMOS, PDSO4
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页4 年前
SHENGYU ELECTRONICS
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6119N44A7R-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
描述
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 4.488V 0.8V to 5V 4-Pin USPN T/R
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) Voltage Detector Nickel/Gold (Ni/Au) supervisor 1V 0.55mm Adjustable/Selectable 0.0022mA
USPN-4(0.90x1.2) Monitors & Reset Circuits ROHS
IC VOLT DET TIME DLY 4.4V 4-USPN