Torex XC6119N40A7R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +4V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页4 年前
SHENGYU ELECTRONICS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6119N40A7R-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
Supervisor, 1 V to 5.5 Vsupp., 2.93 V threshold/140 ms delay, Active-Low, Open-Drain, SOT-143-4
MicrochipMIC811RUY-TR
Microprocessor Reset Circuit with Manual Reset, Push-Pull Active-Low Output, 2.6
Voltage Supervisor, 4-Pin, Push-Pull, Active Low, with Manual Reset
NCP305 Series 3 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - SC-82AB
Processor Supervisor 2.93V 1 Active Low/Open Drain 4-Pin SOT-143 T/R
描述
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 4.08V 0.8V to 5V 4-Pin USPN T/R
USPN-4(0.90x1.2) Monitors & Reset Circuits ROHS
1.2¦ÌA 30¦Ìs CMOS,Open Drain 1 700mV 6V USPN-4
IC VOLT DET TIME DLY 4.0V 4-USPN