Torex XC6119N33ANR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.3V, CMOS, PDSO4
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页4 年前
Augswan
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6119N33ANR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
MicrochipTCM809SVLB713
MICROCHIP TCM809SVLB713, VOLTAGE SUPERVISOR, 2.5 - 5 V, 3-PIN SC-70
MicrochipTCM809ZVLB713
Processor Supervisor 2.32V 1 Active Low/Push-Pull 3-Pin SC-70 T/R
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 4.38 V, 140 ms minimum delay
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 2.93 V, 140 ms minimum delay
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 2.93 V, 100 ms minimum delay
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 / Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel SC-70-3
描述
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 3.3VOLT Voltage Detector supervisor 1V 2mm Adjustable/Selectable 0.002mA
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
SSOT-24 Monitors & Reset Circuits ROHS
IC VOLT DET TIME DLY 3.3V SSOT-2