Torex XC6119N28A7R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.8V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页4 年前
Augswan
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6119N28A7R-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
Supervisor, 1 V to 5.5 Vsupp., 2.93 V threshold/140 ms delay, Active-Low, Open-Drain, SOT-143-4
MicrochipMIC811RUY-TR
Microprocessor Reset Circuit with Manual Reset, Push-Pull Active-Low Output, 2.6
Voltage Supervisor, 4-Pin, Push-Pull, Active Low, with Manual Reset
NCP305 Series 3 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - SC-82AB
Processor Supervisor 2.93V 1 Active Low/Open Drain 4-Pin SOT-143 T/R
描述
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 2.856V 0.8V to 5V 4-Pin USPN T/R
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 2.8VOLT Voltage Detector supervisor 1V 0.55mm Adjustable/Selectable 0.002mA
USPN-4(0.90x1.2) Monitors & Reset Circuits ROHS
IC VOLT DET TIME DLY 2.8V 4-USPN