Torex XC6119N25A7R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.5V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页4 年前
SHENGYU ELECTRONICS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6119N25A7R-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
描述
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 2.55V 0.8V to 5V 4-Pin USPN T/R
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 2.5VOLT Voltage Detector supervisor 1V 0.55mm Adjustable/Selectable 0.002mA
1.1¦ÌA 30¦Ìs CMOS,Open Drain 1 6V USPN-4
IC VOLT DET TIME DLY 2.5V 4-USPN