Torex XC6119N20A7R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2V, CMOS, PDSO4
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页4 年前
Augswan
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6119N20A7R-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
描述
Active Low Active DUAL NO LEAD Voltage Detector Supervisor -40C~85C TA 0.002mA Adjustable/Selectable 0.55mm
Volt Supervisor Detect 2.04V 6V 4-Pin USPN T/R
IC VOLT DET TIME DLY 2.0V 4-USPN