Torex XC6119N16A7R-G
Volt Supervisor Detector With Built In Delay Circuit 1.632V 0.7V to 6V 4-Pin USPN T/R
数据表和文档
Farnell
Datasheet18 页4 年前
HQonline
SHENGYU ELECTRONICS
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.03%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6119N16A7R-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Supervisor, 1 V to 5.5 Vsupp., 2.93 V threshold/140 ms delay, Active-Low, Open-Drain, SOT-143-4
MicrochipMIC811RUY-TR
Microprocessor Reset Circuit with Manual Reset, Push-Pull Active-Low Output, 2.6
RESET, ACTIVE LOW, 2.93V, 20MS, 4SOT143; Threshold Voltage:2.93V; No. of Supervi
Voltage Supervisor, 4-Pin, Push-Pull, Active Low, with Manual Reset
描述
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +1.6V, CMOS, PDSO4
Voltage Detector, -40 To 85Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC6119N16A7R-G
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) Voltage Detector Nickel/Gold (Ni/Au) supervisor 1V 0.55mm Adjustable/Selectable -40C~85C TA