Torex XC6119N15A7R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +1.5V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
SHENGYU ELECTRONICS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6119N15A7R-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Supervisor, 1 V to 5.5 Vsupp., 2.93 V threshold/140 ms delay, Active-Low, Open-Drain, SOT-143-4
MicrochipMIC811RUY-TR
Microprocessor Reset Circuit with Manual Reset, Push-Pull Active-Low Output, 2.6
Voltage Supervisor, 4-Pin, Push-Pull, Active Low, with Manual Reset
Processor Supervisor 2.93V 1 Active Low/Open Drain 4-Pin SOT-143 T/R
NCP305 Series 3 V Threshold 10 V Supply Voltage Supervisor Detector - SC-82AB
描述
Processor Supervisor 1.5V 1 Open Drain 4-Pin USPN T/R
Volt Supervisor Detect 1.53V 6V 4-Pin USPN T/R
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) Voltage Detector Nickel/Gold (Ni/Au) supervisor 1V 0.55mm Adjustable/Selectable -40C~85C TA
USPN-4(0.90x1.2) Monitors & Reset Circuits ROHS
900nA 30¦Ìs CMOS,Open Drain 1 6V USPN-4
IC VOLT DET TIME DLY 1.5V 4-USPN