Torex XC6119N12A7R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +1.2V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6119N12A7R-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 1.23V 0.8V to 5V 4-Pin USPN T/R
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) Voltage Detector Nickel/Gold (Ni/Au) supervisor 1V 0.55mm Adjustable/Selectable -40C~85C TA
IC VOLT DET TIME DLY 1.2V 4-USPN