Torex XC6119C46ANR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +4.6V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6119C46ANR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 4.692V 0.8V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 4.6VOLT Voltage Detector supervisor 1V 2mm Adjustable/Selectable 0.0022mA
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
SSOT-24 Monitors & Reset Circuits ROHS
IC VOLT DET TIME DLY 4.6V SSOT-2