Torex XC6119C42ANR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +4.2V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
SHENGYU ELECTRONICS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6119C42ANR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
描述
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 4.284V 0.8V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
Processor Supervisor 4.2V 1 CMOS 4-Pin SSOT-24 T/R
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
SSOT-24 Monitors & Reset Circuits ROHS
1.2¦ÌA 30¦Ìs CMOS 1 6V SSOT-24
IC VOLT DET TIME DLY 4.2V SSOT-2