Torex XC6119C39ANR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.9V, CMOS, PDSO4
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页4 年前
SHENGYU ELECTRONICS
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6119C39ANR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 3.978V 0.8V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 3.9VOLT Voltage Detector supervisor 1V 2mm Adjustable/Selectable 0.002mA
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
IC VOLT DET TIME DLY 3.9V SSOT-2