Torex XC6119C39A7R-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.9V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6119C39A7R-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
描述
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 3.978V 0.8V to 5V 4-Pin USPN T/R
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 3.9VOLT Voltage Detector supervisor 1V 0.55mm Adjustable/Selectable 0.002mA
IC VOLT DET TIME DLY 3.9V 4-USPN