Torex XC6119C31ANR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.1V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6119C31ANR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
描述
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 3.162V 0.8V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) Voltage Detector Tin (Sn) supervisor 1V 2mm Adjustable/Selectable 0.002mA
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
SSOT-24 Monitors & Reset Circuits ROHS
IC VOLT DET TIME DLY 3.1V SSOT-2