Torex XC6119C29ANR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.9V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
IHS
Datasheet18 页4 年前
Augswan
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6119C29ANR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
MicrochipTCM809SVLB713
MICROCHIP TCM809SVLB713, VOLTAGE SUPERVISOR, 2.5 - 5 V, 3-PIN SC-70
MicrochipTCM809ZVLB713
Processor Supervisor 2.32V 1 Active Low/Push-Pull 3-Pin SC-70 T/R
Microchip MCP111T-315E/LB; Voltage Supervisor 3.003 to 3.157 V; 3-Pin SC-70
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 2.93 V, 140 ms minimum delay
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 4.38 V, 140 ms minimum delay
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 2.93 V, 1.0 ms minimum delay
描述
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 2.958V 0.8V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 2.9VOLT Voltage Detector supervisor 1V 2mm Adjustable/Selectable 0.002mA
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
SSOT-24 Monitors & Reset Circuits ROHS
1.1¦ÌA 30¦Ìs CMOS 1 6V SSOT-24
IC VOLT DET TIME DLY 2.9V SSOT-2