Torex XC6119C28ANR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.8V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
SHENGYU ELECTRONICS
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.33%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Torex XC6119C28ANR-G 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
MicrochipTCM809SVLB713
MICROCHIP TCM809SVLB713, VOLTAGE SUPERVISOR, 2.5 - 5 V, 3-PIN SC-70
MicrochipTCM809ZVLB713
Processor Supervisor 2.32V 1 Active Low/Push-Pull 3-Pin SC-70 T/R
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 4.38 V, 140 ms minimum delay
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 2.93 V, 140 ms minimum delay
Voltage Supervisor, Very Low Supply Current, 3-Pin Microprocessor, Reset Monitor 2.93 V, 100 ms minimum delay
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 / Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel SC-70-3
描述
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24 / Supervisor Push-Pull, Totem Pole 1 Channel SSOT-24
Voltage Detector with Delay Time Adjustable 2.856V 0.8V to 5V 4-Pin SSOT-24 T/R
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24
SSOT-24 Monitors & Reset Circuits ROHS
1.1¦ÌA 30¦Ìs CMOS 1 6V SSOT-24
IC VOLT DET TIME DLY 2.8V SSOT-2