Torex XC6118C47AGR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +4.7V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
描述
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 4.7VOLT Voltage Detector supervisor 2V 0.6mm -40C~85C TA
Voltage Detector 4.794V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R