Torex XC6118C45BMR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +4.5V, CMOS, PDSO5
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Voltage Detector 4.59V 0.8V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
Processor Supervisor 4.5V 1 CMOS 5-Pin SOT-25 T/R