Torex XC6118C42BGR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +4.2V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页4 年前
SHENGYU ELECTRONICS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 4.2VOLT Voltage Detector supervisor 2V 0.6mm -40C~85C TA
Voltage Detector 4.284V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R