Torex XC6118C39AGR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.9V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页4 年前
SHENGYU ELECTRONICS
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 3.9VOLT Voltage Detector supervisor 2V 0.6mm -40C~85C TA
Voltage Detector 3.978V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R