Torex XC6118C36BGR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.6V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页4 年前
SHENGYU ELECTRONICS
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 3.6VOLT Voltage Detector supervisor 2V 0.6mm -40C~85C TA
Voltage Detector 3.672V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R