Torex XC6118C34BMR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.4V, CMOS, PDSO5
数据表和文档
描述
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.0018mA 2.9mm 2V
Voltage Detector 3.468V 0.8V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R