Torex XC6118C32BMR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.2V, CMOS, PDSO5
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.0018mA 2.9mm 2V
Voltage Detector 3.264V 0.8V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R