Torex XC6118C31BGR-G
Active Low Active DUAL NO LEAD Voltage Detector Supervisor -40C~85C TA 0.6mm 2V
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页4 年前
SHENGYU ELECTRONICS
描述
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.1V, CMOS, PDSO4
Voltage Detector 3.162V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R