Torex XC6118C31AGR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.1V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页4 年前
SHENGYU ELECTRONICS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Voltage Detector 3.162V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R
USP-4(1.2x1.6) Monitors & Reset Circuits ROHS
900nA 30¦Ìs CMOS 1 1V 6V USP-4