Torex XC6118C27BMR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.7V, CMOS, PDSO5
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Voltage Detector 2.754V 0.8V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
SOT-25 Monitors & Reset Circuits ROHS
900nA 30¦Ìs CMOS 1 1V 6V SOT-25-5