Torex XC6118C27AGR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.7V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页4 年前
Augswan
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Voltage Detector 2.754V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USP
IC SUPERVISOR 2.7V 4-USP
900nA 30¦Ìs CMOS 1 6V USP-4