Torex XC6118C25BGR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.5V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页4 年前
SHENGYU ELECTRONICS
描述
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 2.5VOLT Voltage Detector supervisor 2V 0.6mm -40C~85C TA
Voltage Detector 2.55V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USP
IC SUPERVISOR 2.5V 4-USP