Torex XC6118C24AGR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.4V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页4 年前
SHENGYU ELECTRONICS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 2.4VOLT Voltage Detector supervisor 2V 0.6mm -40C~85C TA
USP-4(1.2x1.6) Monitors & Reset Circuits ROHS
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USP
IC SUPERVISOR 2.4V 4-USP
900nA 30¦Ìs CMOS 1 6V USP-4