Torex XC6118C23AGR-G
Active Low Active DUAL NO LEAD Voltage Detector Supervisor -40C~85C TA 0.6mm 2V
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页4 年前
SHENGYU ELECTRONICS
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.3V, CMOS, PDSO4
Voltage Detector 2.346V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USP
IC SUPERVISOR 2.3V 4-USP