Torex XC6118C22BMR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.2V, CMOS, PDSO5
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页4 年前
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
描述
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT (Type) Supervisor 85C 0.0018mA 2.9mm 2V
Voltage Detector 2.244V 0.8V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R