Torex XC6118C22AGR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +2.2V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
Newark
Datasheet21 页4 年前
Augswan
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Supervisor, 1 V to 5.5 Vsupp., 2.93 V threshold/140 ms delay, Active-Low, Open-Drain, SOT-143-4
MicrochipMIC811RUY-TR
Microprocessor Reset Circuit with Manual Reset, Push-Pull Active-Low Output, 2.6
Processor Supervisor 3V 1 Active Low/Open Drain 4-Pin SOT-143 T/R
Texas InstrumentsLM8365BALMF27/NOPB
Active-low reset IC with low quiescent current & programmable output delay 5-SOT-23 -40 to 85
Texas InstrumentsLM8364BALMF20/NOPB
Active-low voltage monitor with low quiescent current & 2.5% threshold accuracy 5-SOT-23 -40 to 85
Texas InstrumentsLM8364BALMFX20/NOPB
描述
Voltage Detector, -40 To 85Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC6118C22AGR-G
Volt Supervisor Detect 2.244V 6V 4-Pin USP Embossed T/R
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) DETECT VOLTAGE IS 2.2VOLT Voltage Detector supervisor 2V 0.6mm 120mW 1.8muA
Processor Supervisor 2.2V 1 CMOS 4-Pin USP EP T/R
USP-4(1.2x1.6) Monitors & Reset Circuits ROHS
900nA 30¦Ìs CMOS 1 1V 6V USP-4