Torex XC6118C15BMR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +1.5V, CMOS, PDSO5
数据表和文档
Newark
Datasheet21 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Voltage Detector, -40 To 85Deg C Rohs Compliant: Yes |Torex XC6118C15BMR-G
Active DUAL GULL WING POWER SUPPLY SUPPORT CIRCUIT supervisor 85C 0.0018mA 2.9mm 2V
Volt Supervisor Detect 0.8V to 5V 5-Pin SOT-25 T/R
SOT-25 Monitors & Reset Circuits ROHS
900nA 30¦Ìs CMOS 1 1V 6V SOT-25-5