Torex XC6118C15AGR-G
Active Low Active DUAL NO LEAD Voltage Detector Supervisor -40C~85C TA 0.6mm 2V
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页4 年前
SHENGYU ELECTRONICS
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
MicrochipTCM809LENB713
Processor Supervisor 4.63V 2.5V/3V/3.3V/5V 3-Pin SOT-23B T/R
PWR SPLY FUNC, VOLTAGE SUPERVISOR, SOT-23,VS 1 TO 5.5V, IS 45UA, VO -0.6 TO +6.5V
Processor Supervisor 3.075V 1 Active Low/Push-Pull Automotive AEC-Q100 3-Pin SOT-23 T/R
Voltage Supervisor, 4-Pin, Push-Pull, Active Low, with Manual Reset
描述
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +1.5V, CMOS, PDSO4
Voltage Detector 1.53V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USP
IC SUPERVISOR 1.5V 4-USP