Torex XC6118C14BGR-G
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +1.4V, CMOS, PDSO4
数据表和文档
IHS
Datasheet21 页4 年前
SHENGYU ELECTRONICS
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Voltage Detector 1.43V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R
USP-4(1.2x1.6) Monitors & Reset Circuits ROHS
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4USP
IC SUPERVISOR 1.4V 4-USP