TKD SX32Y037400BA1T
Passive Crystal Oscillators 40Ω 10pF 37.4MHz ±10ppm -40℃~+85℃ SMD3225_4P
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
HQonlineCR02502552,93010
>1wk
描述