Time Mark 257B-400HZ
3-Phase Monitor, Automatic Reset, 208/240VAC, Red, 160-240VAC, 400Hz, 2.4W
数据表
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet2 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-50.00%
供应链
Country of OriginUSA
描述
POWER MONITOR, 3PHASE, 240VAC, 400HZ, 2.4W, SPDT 10A, 8PIN, 257-SERIES