Texas Instruments TL2575HV-33QKTTRQ1
Automotive Catalog 1-A Simple Step-Down Switching Voltage Regulators 5-DDPAK/TO-263 -40 to 125
Production
价格与库存
数据表和文档
Texas Instruments
Technical Drawing2 页12 年前
Official datasheet0 页0 年前
Datasheet22 页13 年前
Datasheet21 页14 年前
HQonline
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.12%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
Texas InstrumentsTL2575-33IKTTR
1-A Simple Step-Down Switching Voltage Regulators 5-DDPAK/TO-263 -40 to 125
Texas InstrumentsLM2575S-3.3/NOPB
STEP-DOWN REGULATOR, TO-263-5; TOPOLOGY: ; MSL: MSL 3 - 168 heures; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)
Texas InstrumentsTL2575-12IKTTR
描述
Conv DC-DC 4.75V to 60V Step Down Single-Out 3.3V 1A Automotive 6-Pin(5+Tab) DDPAK T/R
Buck No 52KHz Fixed 1 3.3V 3.3V 60V 4.75V DDPAK-5,TO-263 , 4.83mm
TL2575 Tape & Reel (TR) Matte Tin (Sn) ACTIVE (Last Updated: 16hours ago) DC to DC switching regulator 12V 8.42mm 1A 52kHz