Texas Instruments LM3S317-IQN25-C2
MCU 32-bit Stellaris ARM Cortex M3 RISC 16KB Flash 3.3V 48-Pin LQFP Tray
NRND
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet551 页11 年前
Datasheet535 页15 年前
Texas Instruments
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
Texas InstrumentsLM3S316-IQN25-C2
Texas InstrumentsLM3S328-IQN25-C2T
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48LQFP / MCU 32-bit ARM Cortex M3 RISC 16KB Flash 3.3V 48-Pin LQFP T/R
Texas InstrumentsLM3S328-IQN25-C2
STMicroelectronicsSTM32F100C4T6B
MCU 32-bit STM32F1 ARM Cortex M3 RISC 16KB Flash 2.5V/3.3V 48-Pin LQFP Tray
STMicroelectronicsSTM32F100C4T6BTR
MCU 32-bit STM32F ARM Cortex M3 RISC 16KB Flash 2.5V/3.3V 48-Pin LQFP T/R
描述
Stellaris LM3S Microcontroller 48-LQFP -40 to 85
IC, 32BIT MCU, ARM, 25MHZ, LQFP-48; Cont; IC, 32BIT MCU, ARM, 25MHZ, LQFP-48; Controller Family/Series:(ARM Cortex) Stellaris X00; Core Size:32bit; No. of I/O's:30; Program Memory Size:16KB; RAM Memory Size:4KB; CPU Speed:25MHz; Oscillator Type:External, Internal