Texas Instruments DS92LV16TVHG
16-bit bus LVDS serializer/deserializer - 25 - 80 MHz 80-LQFP -40 to 85
Production
数据表和文档
Texas Instruments
Technical Drawing4 页3 年前
Official datasheet0 页0 年前
Datasheet23 页11 年前
Datasheet23 页13 年前
Technical Drawing2 页27 年前
National Semiconductor
Farnell
Newark
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
下载
Ultra Librarian
符号
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusLIFEBUY (Last Updated: 2 years ago)
相关零件
Texas InstrumentsDS92LV18TVV/NOPB
CMOS LINE TRANSCEIVER DS92LV18 Tray interface serializer 1.6mm 10muA 726W 3.15V~3.45V
Texas InstrumentsDS92LV18TVVX/NOPB
18-bit bus LVDS serializer/deserializer - 15-66 MHz 80-LQFP -40 to 85
Texas InstrumentsDS92LV090ATVEH
Can Bus, Transceiver, 3 V, 3.6 V, Tqfp Rohs Compliant: Yes
Analog DevicesAD8197ASTZ
4:1 HDMI/DVI Switch with Equalization | IC SWITCH DVI/HDMI 4:1 100-LQFP
Analog DevicesAD8197BASTZ
Video Switch Tray AD8197 Tin video processing unit 2.25Gbps 1.4mm 110mA 3.6V
Analog DevicesADV3002BSTZ
IC VIDEO SWITCH 80LQFP / Video Switch IC I2C, Serial HDMI 1.4a 80-LQFP (14x14) Package
描述
CMOS DS92LV16 Tray NRND (Last Updated: 1week ago) interface serializer 1.6mm 320mA 743W 3.15V~3.45V
LVDS Serializer/Deserializer 2560Mbps 0.55V 80-Pin LQFP Tray
IC SERDES LVDS 16BIT BUS 80-LQFP
16:1 LVDS SERDES XCVR 35-80MHZ <AZ
DS92LV16 16-BIT BUS LVDS SERIALI
LINE TRANSCEIVER, 1 FUNC, 1 DRIV
16:1 LVDS TRANSCEIVER 35-80MHZ, SMD; Supply Voltage Range:3.15V to 3.45V; Digital IC Case Style:PQFP; No. of Pins:80; Operating Temperature Range:-40°C to +85°C; MSL:MSL 3 - 168 hours; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011); Base Number:92; IC Generic Number:92LV16; Interface:LVDS; Interface Type:LVDS; Operating Temperature Max:85°C; Operating Temperature Min:-40°C; Package / Case:PQFP; Packaging Type:Peel Pack; Supply Voltage Max:3.45V; Supply Voltage Min:3.15V; Termination Type:SMD; Transceiver Type:Bus LVDS