TEMIC BYS12-90-TR
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 1 Element, 1.5A, 90V V(RRM), Silicon
价格与库存
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date1995-01-01
描述
DIODE SCHOTTKY 1A 90V DO-214AC