Telemecanique XY2CH13270H29
e-stop rope pull switch XY2CH - 2NC - booted pushbutton
Production
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet4 页0 年前
TME
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.49%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2022-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Telemecanique Sensors XY2-CH Rope Pull Switch, 15m, 2NC, Straight
Cable Pull Switch 240Vac 10A |Schneider Electric XY2CH13270H29
Schneider Electric Preventa XY2C Noodstoptrekkoordschakelaar - XY2CH13270H29
EMERGENCY STOP SWITCH, ROPE PULL SWITCH, LATCHING SWITCH
GRABWIRE SWITCH, DPST-NC, 240V
Telemecanique Sensors XY2CH13270H29 拉绳开关
RS APAC
GRABWIRE SW, DPST-NC, 3A, 240V, 30M; Cable Span:30m; Contact Configuration:DPST-NC; Contact Voltage AC Max:240V; Contact Current AC Max:3A; Contact Voltage DC Max:250V; Contact Current DC Max:270mA; Product Range:Prevent