Telemecanique XY2CH13250H29
e-stop rope pull switch XY2CH - 1NC+1NO - booted pushbutton
Production
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet4 页0 年前
TME
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-57.83%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2022-05-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Schneider Electric Preventa XY2C Noodstoptrekkoordschakelaar - XY2CH13250H29
Switch Safety Interlock N.O./N.C. SPST/SPST 3A 240VAC 250VDC Screw Clamp 800000Cycles Screw Mount
Trip Wire Switch N/C M20 Entry, XY2CH13250H29
GRABWIRE SWITCH, SPST-NO/SPST-NC, 240V
Telemecanique Sensors XY2CH13250H29 拉绳开关
RS APAC
GRABWIRE SW, SPST-NO/NC, 3A, 240V, 30M; Cable Span:30m; Contact Configuration:SPST-NO, SPST-NC; Contact Voltage AC Max:240V; Contact Current AC Max:3A; Contact Voltage DC Max:250V; Contact Current DC Max:270mA; Product R