Telemecanique XXV18B1NAM12
Ultrasonic Proximity Sensor, 18MM, NPN, No, 5M, M12, Osisense Xx Series
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet6 页3 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-30.77%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
PHOTOELECTRIC SENSOR, M18 AXIAL BODY, LIMITED DISTANCE REFLECTIVE, 10-50MM, NPN, M12 CONNECTOR
PHOTOELECTRIC SENSOR, M18 AXIAL BODY, LIMITED DISTANCE REFLECTIVE, 10-50MM, PNP, M12 CONNECTOR
Diffuse PE Sensor 300 mm Detection Range; NPN Output; Barrel Style; IP67; IP69K
描述
Proximity Sensor Ultrasonic NO PNP 5cm 12V to 24V
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, 50MM, 24V; Sensing Range Max: 50mm; Thread Size - Metric: M18; Sensor Output: NPN; Supply Voltage DC Min: 12V; Supply Voltage DC Max: 24V; Product Range: OsiSense XX Series